Strona główna

Witamy na stronie internetowej naszej Sali Weselnej „Fantazja”.

        Stworzyliśmy to wspaniałe miejsce ponad 15 lat temu i od tamtego czasu sami sobie podnosimy poprzeczkę. Przez ten czas nastąpiły duże zmiany, a co za tym idzie ciągle się rozwijamy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy nam zaufali oraz słuchając ich oczekiwań ciągle poszerzamy naszą ofertę. Robimy to wielką przyjemnością.

Posiadamy 2 piękne, nowoczesne, klimatyzowane sale. W pierwszej można zorganizować dużą imprezę na 200 osób. Posiada ona scenę oraz bar z zapleczem. Druga sala jest na 50 osób. Obie sale posiadają bufet kawowy.

Zajmujemy się organizacją i kompleksową obsługą wesel, komunii oraz wszystkich innych imprez okolicznościowych osób prywatnych jak również na zlecenie firm.

Naszym klientom oferujemy:

Obsługę Drink-Bar

Fontanna alkoholowa

Ciężki dym

Słodki stół

Stół wiejski

Wystrój sali

Bufet smakosza – deski serowe, krewetki, sushi itp.

LOVE napis LED

Fantazja od kuchni…

Na każdej imprezie najważniejsze jest jedzenie, a naszym priorytetem jest zadowolenie naszych gości. W związku z tym oferujemy pyszne, domowe menu, dostosowywane do Waszych potrzeb. Nie bazujemy na gotowcach, a wszystkie dania przygotowywane są z sercem i zamiłowaniem przez wspaniałą załogę, która jest z nami od lat.

Ponadto oferujemy wspaniałe torty artystyczne, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również doskonale smakują. Dodatkowo wykonujemy podziękowania dla gości w postaci małych torcików na kilka porcji lub tradycyjne paczki z kilkoma rodzajami ciast. To wszystko również robimy na miejscu.

A po imprezie… Dysponujemy również bazą noclegową na 60 osób. W tym 5 (5-6 osobowych) klimatycznych, drewnianych domków na uboczu, 10 pokoi hotelowych (2,3,4 osobowych) oraz 1 pokój wliczony w cenę, wyłącznie na użytek Młodej Pary. W każdym z pokoi znajdują się łóżka, szafa, szafki, łazienka, suszarka do włosów, ręczniki oraz zestaw kosmetyków do kąpieli. Nocleg może obejmować pyszne śniadanie wedle życzenia.

Bliżej natury…

Naszym atutem jest wspaniałe otoczenie sali. Zadbany, bezpieczny, ogrodzony teren, idealny na ślub plenerowy, zabawy z animatorami, ale też na np. na sesje zdjęciowe. Ponadto posiadamy prywatny lasek ze ścieżkami i ławkami, idealne miejsce na odpoczynek i spacery. Do dyspozycji gości pozostawiamy zadaszone altany z miejscami siedzącymi. Na terenie sali znajduje się również duży parking.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

Zorganizuj swoje wesele z Fantazją…

 

Zapraszamy do współpracy!